Dworek Bursztynowe Paski

Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w naszym obiekcie, które pozwolą ustalić wzajemne, przyjazne relacje, a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

 1. Klienci korzystający z usług zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i ppoż. oraz stosować się do próśb obsługi obiektu.
 2. Uprzejmie informujemy, iż w naszym obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 3. Należność za pobyt pobierana jest w formie zadatku w wysokości do 40% kosztów pobytu na wskazany rachunek bankowy lub jest płatna w wysokości całkowitego kosztu pobytu w dniu zameldowania w formie gotówkowej.
 4. Wpłata zadatku skutkuje dokonaniem gwarantowanej rezerwacji i oznacza potwierdzenie akceptacji warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie.
 5. Klienci obiektu zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, niezbędny jest dokument z fotografią.
 6. W obiekcie obowiązuje doba hotelowa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu (doba dla apartamentu odpowiednio od 16:00 do 11:00).
  Cisza nocna obowiązuje od godziny 23.00 – 7.00.
 7. W sytuacji nie pojawienia się Klienta w obiekcie w terminie najpóźniej do godziny 09:00 rano dnia następnego po dniu planowanego przyjazdu rezerwacja staje się nieważna.
 8. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
 9. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez Klienta rezerwacji pobytu, jeśli odwołanie nastąpiło na 12 i mniej dni przed zarezerwowanym terminem. Jednocześnieinformujemy, że w przypadku skrócenia pobytu z przyczyn niezależnych od obiektu, podokonaniu meldunku nie dokonujemy zwrotu wpłaconej należności za pobyt.
 10. O przedmiotach wartościowych Klienta jest on zobowiązany poinformować recepcję lub przekazać je do depozytu. W przeciwnym razie nie odpowiadamy za pozostawione w pokoju mienie Klienta.
 11. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy oraz rzeczy w nich pozostawione.
 12. Klient zobowiązany jest zawiadomić niezwłocznie obsługę obiektu o powstaniu zniszczeń i awarii w obiekcie. Klient ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych (również zagubienie kluczy) obiektu powstałe z jego winy oraz osób go odwiedzających.
 13. Ze względu na wymagania ochrony ppoż. oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać otwartego ognia, grzałek, mikrofali, grzejników, urządzeń gazowych itp. urządzeń nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy, urządzeń RTV, telefonicznych czy komputerowych.
 14. W obiekcie zabronione jest:
  a. zakłócanie spokoju innych gości,
  b. przebywanie osób nie będących klientami obiektu, bez powiadomienia o tym obsługi,
  c. zachowanie powszechnie uznawane za nieprzyzwoite,
  d. wprowadzania zwierząt na teren obiektu.
 15. Ze względów bezpieczeństwa przed każdym opuszczeniem obiektu konieczne jest zamknięcie lub zabezpieczenie okien, drzwi pokoju oraz drzwi wejściowych obiektu oraz bramy wjazdowej.

Regulamin niniejszy został zatwierdzony i obowiązuje od dnia 30 września 2019 r.

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.