Zarezerwuj bezpośrednio u nas - zawsze taniej!

Podane ceny dotyczą pokoju z własną łazienką, z prysznicem; w cenie śniadanie w formie bufetu, wi-fi oraz miejsce parkingowe.

Recepcja. Nie jest całodobowa, zameldowanie do godz.22:00!!! W innej sytuacji prosimy o kontakt.

Zameldowanie – wymeldowanie. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, a kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu (doba dla apartamentu odpowiednio od 16:00 do 11:00).

Klienci obiektu zobowiązani są dokonać meldunku ( check-in ) niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, niezbędny jest dokument z fotografią.

Zakaz palenia. Obwiązuje w we wszystkich pokojach i pomieszczeniach.

Zwierzęta. Zwierzęta nie są akceptowane.

Zakwaterowanie dzieci i dodatkowe łóżka. Dzieci w każdym wieku są mile widziane. Dzieci w wieku 4 lat lub więcej będą uważane za osoby dorosłe.

Aby zobaczyć dokładne ceny oraz informacje o liczbie Gości, dodaj do wyszukiwania liczbę oraz wiek dzieci, z którymi podróżujesz.

W pokojach nie są dostępne dodatkowe łóżka. W niektórych pokojach są dostępne dodatkowe łóżeczka dla dzieci.

Akceptowane karty kredytowe. VISA, MASTERCARD,  MAESTRO.

Przedpłata – odwołanie rezerwacji. Płatność za rezerwację następuje w formie zadatku w wysokości do 40% kosztów pobytu na wskazany rachunek bankowy lub jest płatna w wysokości całkowitego kosztu pobytu w momencie zameldowania w formie gotówkowej lub płatności kartą.

Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez Klienta rezerwacji, jeśli odwołanie nastąpiło na 30 i mniej dni przed zarezerwowanym terminem.

W przypadku skrócenia pobytu z przyczyn niezależnych od obiektu, po dokonaniu meldunku nie dokonujemy zwrotu wpłaconej należności za pobyt.

Wszelkie reklamacje dotyczące pobytu w obiekcie należy zgłaszać niezwłocznie w trakcie pobytu.

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.